![]() ![]() | ![]() | ||
Raport ten jest drukowany, jeżeli nadawanie dokumentu w trybie nadawania z pamięci nie powiodło się.
Jeżeli w opcjach urządzenia wybrano drukowanie Raportu rezultatów komunikacji, raport ten nie jest drukowany. Funkcja ta służy do rejestrowania sesji nadawania zakończonych niepowodzeniem, co pozwala na ich powtórzenie.
![]()
Za pomocą parametru użytkownika (przełącznik 04, bit 1) w menu Funkcje faksu można określić, czy Raport awarii komunikacji powinien być drukowany automatycznie.
Raport ten jest drukowany tylko w przypadku, gdy wyłączono drukowanie Raportu rezultatów komunikacji, a nadawanie dokumentu w trybie nadawania z pamięci nie powiodło się.
Za pomocą parametru użytkownika (przełącznik 04, bit 7) w menu Funkcje faksu można określić, czy raport powinien zawierać część oryginalnego obrazu.
W przypadku ustawienia autoryzacji użytkowników wyświetlanie odbiorcy można włączyć i wyłączyć za pomocą parametru użytkownika (przełącznik 04, bit 4) w menu Funkcje faksu.
Jeśli została ustawiona autoryzacja użytkownika, wyświetlanie nazwy nadawcy można włączyć i wyłączyć za pomocą parametru użytkownika (przełącznik 04, bit 5) w menu Funkcje faksu.
Szczegóły na temat sposobu ustawienia tego paramteru znaleźć można w sekcji „Ustawienia parametrów”.
Kolumna Str. zawiera łączną liczbę stron. Kolumna Nie wysłano zawiera liczbę stron, których wysłanie nie powiodło się.
Wyświetlenie komunikatu "Niezarejestrowany" oznacza, że dokumentu nie można wysłać z uwagi na brak zarejestrowanego odbiorcy przekazywania.
Symbol „--” oznacza, że faks internetowy został przesłany do zarejestrowanego w urządzeniu serwera pocztowego. (Nie oznacza to jednak, że wiadomość e-mail została dostarczona do adresata.)