![]() ![]() | ![]() | ||
U kunt de instellingen van het beginscherm zodanig configureren dat het standaardscherm de functies bevat die u het meest gebruikt.
Bijvoorbeeld: als de standaardinstelling de Duplex-functie is, maar u gebruikt de functie 1-zijdig kopiëren het meest, kunt u de standaardinstelling in 1-zijdig kopiëren veranderen.
De instellingen die u kunt registreren als standaard zijn de kleurmodus, papierlade, Type Origineel, Belichting, Spec. org., Orig. invoerrichting, Kaft/Tussenblad, Bewerken / Kleur, Duplex./combi./reeks, Verkl/Vergr, Afwerken, Bestand opslaan en het aantal kopieën.
Geef scannerinstellingen en andere instellingen op die u nodig heeft in het beginscherm.
Druk op de knop [Programmeren].

Druk op [Als stnd progr.].

Druk op [Geprogram.].

Wanneer er een dialoogvenster voor bevestiging verschijnt, drukt u op [Ja].
De huidige instellingen zijn als standaardinstellingen geprogrammeerd. Het scherm keert terug naar de oorspronkelijke weergave.
![]()
Om de standaard fabrieksinstellingen weer op het beginscherm te installeren, drukt u op [Fabrieksinstellingen herstellen].
De standaardinstellingen kunnen afzonderlijk worden geprogrammeerd voor het normale scherm en de eenvoudige weergave.