Koptekst overslaan
 

Het PostScript 3-printerstuurprogramma installeren (Windows 2000)

Belangrijk

  • Om dit printerstuurprogramma te installeren, moet u met uw account beschikken over rechten om printers te beheren. Meld u aan als beheerder.

Als het printerstuurprogramma reeds is geïnstalleerd, is Plug en Play ingeschakeld en is het pictogram van de printer die is aangesloten op de “USB”-poort toegevoegd aan het venster [Printers].

Als het printerstuurprogramma niet is geïnstalleerd, volgt u de Plug en Play-instructies van de printer om het stuurprogramma vanaf de meegeleverde cd-rom te installeren.

1Controleer of de printer is uitgeschakeld met de hoofdschakelaar.

2Sluit de printer met de USB-kabel aan op de computer.

Sluit de USB-kabel goed aan.

3Zet de printer weer aan met de hoofdschakelaar.

Plug and Play is ingeschakeld en het dialoogvenster [Wizard Nieuwe hardware gevonden] verschijnt; USB Printing Support wordt automatisch geïnstalleerd.

4Klik in het dialoogvenster [Wizard Nieuwe hardware gevonden] op [Zoeken naar een geschikt stuurprogramma voor dit apparaat (aanbevolen)] en klik vervolgens op [Volgende >].

5Vink vakje [Een op te geven locatie] aan en klik op [Volgende >].

6Plaats de cd-rom in het cd-romstation.

Wanneer Autorun wordt gestart, klikt u op [Afsluiten].

7Geef de locatie op waar de bronbestanden van het printerstuurprogramma moeten worden opgeslagen.

Als het cd-romstation D is, worden de bronbestanden van het PostScript 3-printerstuurprogramma opgeslagen op de volgende plaats:

D:\DRIVERS\PS\XP_VISTA\(Taal)\DISK1

8Controleer de locatie van het printerstuurprogramma en klik vervolgens op [OK].

9Klik op [Volgende >].

10Klik op [Voltooien].

Als het printerstuurprogramma reeds is geïnstalleerd, is Plug en Play ingeschakeld en is het pictogram van de printer die is aangesloten op de “USB001”-poort toegevoegd aan het venster [Printers].

Opmerking

  • Als u Autorun wilt uitschakelen, houdt u de [Shift]-toets ingedrukt wanneer u de cd-rom in het cd-romstation plaatst en laat u deze toets pas los wanneer de computer klaar is met het lezen van de cd-rom.

  • Het nummer na “USB” kan verschillen, afhankelijk van het aantal aangesloten printers.

  • De USB-poort is alleen beschikbaar voor het printerstuurprogramma dat het eerste is geïnstalleerd. Om extra stuurprogramma's te installeren voor deze printer, installeert u deze met andere poorten (bijvoorbeeld LPT1). Na installatie wijzigt u de poortinstellingen in die van de opgegeven USB-poort.