Koptekst overslaan
HandleidingenInhoudVorigeVolgendeHelp

Scherm scan-to-folder

In deze paragraaf wordt de schermindeling voor het verzenden van scanbestanden via scan-to-folder uitgelegd.

De weergegeven functie-items dienen als selectietoetsen. U kunt een item selecteren of opgeven door op het item te drukken. Wanneer u een item selecteert of opgeeft in het weergavescherm, wordt het gemarkeerd als Schermillustratie bedieningspaneel. Toetsen die niet kunnen worden geselecteerd, worden weergegeven als Schermillustratie bedieningspaneel.

Genummerde oproepafbeelding schermafbeelding bedieningspaneel

  1. [Reg.nr.]

    Druk hierop om een bestemming te specificeren met behulp van een registratienummer van vijf cijfers.

  2. E-mail / Map

    Druk hierop om te schakelen tussen het scan-to-folderscherm en het e-mailscherm.

    Schakel ook naar het andere scherm over als u een bestand zowel per e-mail als via scan-to-folder verzendt.

  3. Scan-to-folder pictogram

    Dit pictogram geeft aan dat het scan-to-folderscherm wordt weergegeven.

  4. [Handm. inv.]

    Om bestemmingen op te geven die niet in het adresboek zijn geregistreerd, drukt u op deze knop. Het soft-toetsenbord wordt weergegeven waarmee u het adres van de bestemmingsmap kunt opgeven.

  5. [Recent]

    Druk op deze toets om bestemmingen te selecteren die onlangs zijn opgegeven met behulp van [Handm. inv.]. Indien er meerdere recente bestemmingen zijn, druk op [Pijl-omhoog] of [Pijl-omlaag] om door de lijst te scrollen.

  6. Bestemmingsveld

    De opgegeven bestemming wordt weergegeven. Druk op [Pijl-omhoog] of [Pijl-omlaag] als meer dan een bestemming is opgegeven en om door de bestemmingen te scrollen.

  7. Bestemmingslijst

    De lijst met bestemmingen die op het apparaat zijn geregistreerd, wordt weergegeven.

    Druk op [Pijl-omhoog] of [Pijl-omlaag] om het scherm te wisselen als niet alle bestemmingen kunnen worden weergegeven.

    Het symbool (Schermafbeelding Bedieningspaneel) verwijst naar een groepbestemming.

  8. [Tekst] [Onderwerp] [Beveiliging] [Naam afzender] [Ontv.bev.]

    Voer het bericht in en geef het onderwerp en de e-mailbeveiliging (codering en een handtekening)op, de afzender en of u wel of niet gebruik wilt maken van een ontvangstbevestiging. De invoer wordt gebruikt voor e-mailtransmissie als bestanden tegelijkertijd worden verzonden via scan-to-folder en e-mail. Zie "Scanbestanden via e-mail verzenden" voor meer informatie.

Verwijzing