Koptekst overslaan
 

Windows XP, Windows Server 2003/2003 R2 - USB

Belangrijk

  • U dient printerbeheerder te zijn om de stuurprogramma's te installeren. Log in als lid van de Beheerdersgroep.

Als het printerstuurprogramma al is geïnstalleerd, is plug-and-play ingeschakeld en is het pictogram van de printer die is aangesloten op de "USB"-poort toegevoegd aan het venster [Printers].

Als het printerstuurprogramma nog niet geïnstalleerd is, volgt u de plug-en-play-instructies van de printer om het vanaf de meegeleverde cd-rom te installeren.

1Controleer of de printer uitgeschakeld is.

2Sluit het apparaat op de computer aan met de USB-kabel.

Maak de USB-kabel goed vast.

3Zet het apparaat aan.

De Wizard nieuwe hardware gevonden start en USB Printing Support wordt automatisch geïnstalleerd.

4In het dialoogvenster [Wizard nieuwe hardware gevonden] klikt u op [Installeren vanuit een lijst of specifieke locatie (Uitgebreid)] en vervolgens klikt u op [Volgende >].

5Plaats de cd-rom in het cd-rom station van uw computer.

Als Auto run start klikt u op [Annuleren] en vervolgens op [Afsluiten].

6Vink het vakje [Verwijderbare media zoeken (floppy, cd-rom...)] aan onder [Zoeken naar de beste driver op deze locaties] en klik vervolgens op [Volgende >].

7Geef de locatie op van de bronbestanden voor het printerstuurprogramma.

Als aan het cd-romstation de letter D is toegekend, zijn de bronbestanden opgeslagen op de volgende locatie:

  • RPCS

    D:\DRIVERS\RPCS\XP_VISTA\(Taal)\DISK1

  • PCL 5e

    D:\DRIVERS\PCL5E\XP_VISTA\(Taal)\DISK1

  • PCL 6

    D:\DRIVERS\PCL6\XP_VISTA\(Taal)\DISK1

  • PostScript 3

    D:\DRIVERS\PS\XP_VISTA\(Taal)\DISK1

8Controleer de locatie van het stuurprogramma en klik op [OK].

9Voer het bestandspad in en klik op [OK].

10Klik op [Volgende >].

11Klik op [Voltooien].

Als de installatie is voltooid, wordt het pictogram van de printer die is aangesloten op de "USB001"-poort toegevoegd aan het venster [Printers].

Opmerking

  • Om Auto Run uit te schakelen, drukt u op de linker-Shift-toets wanneer u de cd-rom in het station plaatst en houdt u die ingedrukt totdat de computer de leesbewerking vanaf de cd-rom heeft voltooid.

  • Het getal achter "USB" verschilt afhankelijk van het aantal printers dat op de computer is aangesloten.