U kunt deze functie gebruiken om bepaalde pagina's van uw origineel naar tussenbladen te kopiëren of om een tussenblad in te voegen voor elke opgegeven pagina.
Kopiëren

Blanco

![]()
U kunt de handinvoer niet zo instellen als de hoofdpapierlade.
Selecteer, voordat u deze functie gebruikt, de lade voor de tussenbladen onder Tussenbladlade 1 en/of Tussenbladlade 2 in Gebruikersinstellingen. Indien u in Systeeminstellingen de tussenvoegeenheid hebt geselecteerd voor Tussenbladlade 1 of Tussenbladlade 2, dan kunt u niet kopiëren op tussenbladen. Zie voor meer informatie de Handleiding Netwerk- en Systeeminstellingen.
Druk op [Kaft/Tussenblad].

Druk op [Tussv./hfdstk].
Selecteer [Tussenv.: Kopie] of [Tussenv.: Blanco].
Druk op de toets om het hoofdstuknummer te selecteren.

Om pagina's 11 tot 20 (hoofdstuk) te selecteren, drukt u op [11-20].
Selecteer de tussenbladlade die het papier bevat voor de tussenbladen.
Voer de paginalocatie van de eerste pagina van het hoofdstuk in met de cijfertoetsen en druk vervolgens op de toets [
].
Om een andere paginalocatie op te geven, herhaal stappen 4 t/m 7.
U kunt maximaal 100 locaties specificeren.
Selecteer de papierlade die het papier bevat waarop de originelen moeten worden gekopieerd.
Na alle instellingen te hebben ingevoerd, drukt u twee keer op [OK].
![]()
Om een waarde die u heeft ingevoerd te wijzigen, drukt u op de toets die u wilt wijzigen en voert u een nieuwe waarde in.
Raadpleeg de handleiding "Over dit apparaat" voor meer informatie over de tussenvoegeenheid.
Als u de tussenbladen in de handinvoer plaatst, moeten deze hetzelfde formaat en dezelfde richting hebben als het kopieerpapier.
Indien u [Tussenv.:Blanco] niet hebt geselecteerd, worden de geselecteerde pagina's uitgesloten van de kopietelling.
Wanneer Duplex (1-zijdig
2-zijdig) geselecteerd is, worden de opgegeven pagina's altijd gekopieerd op de voorzijde van kopieën zoals in de modus Hoofdstuk.