![]() ![]() | ![]() | ||
Volg deze procedure om een afdruktaak te annuleren als het bericht waarin om pagina doorvoer gevraagd wordt, verschijnt.
Druk op [JobReset].

Druk op [Huidig].

Het bevestigingsbericht wordt weergegeven.
Druk om het afdrukken van afdruktaken te hervatten op [Herv.].
Druk op [Ja] om de afdruktaak te annuleren.

Druk op [Nee] om naar het vorige scherm terug te keren.
![]()
Als de printer door meerdere computers gedeeld wordt, dient u er op te letten dat u niet per ongeluk de afdruktaak van een ander annuleert.
Als de printer onder Windows door een parallelle kabel met de computer verbonden is, kunnen afdruktaken geannuleerd worden als de [Job Reset]-toets ingedrukt is als het bericht "Wachten op afdr.geg..." op het bedieningspaneel wordt weergegeven. Nadat de interval opgegeven in [I/O time-out] in [Host interface] verstreken is, kan de volgende afdruktaak verstuurd worden. Een afdruktaak die van een andere client-computer verzonden is, zal in dit geval niet geannuleerd worden.
U kunt het afdrukken niet stoppen wanneer de gegevens al verwerkt zijn. Daarom kunnen er nog enkele pagina's afgedrukt worden nadat u op de [Job Reset]-toets gedrukt heeft.