![]() ![]() | ![]() | ||
Zadejte cestu k cílové složce ve stromu NDS nebo na serveru NetWare procházením sítí.
Stiskněte [Cíl:].

Vyberte [NCP] a stiskněte tlačítko [OK].

Vyberte typ spojení a stiskněte tlačítko [OK].
Vyberte [NDS], pokud chcete zadat složku ve stromu NDS. Vyberte [Bindery], pokud chcete zadat složku na serveru NetWare Bindery.

Stiskněte [Prohlížet síť] a stiskněte tlačítko [OK].

Objeví se seznam serverů NetWare Bindery nebo stromů NDS v síti.
Vyberte strom NDS nebo server NetWare Bindery obsahující požadovanou složku a stiskněte tlačítko [OK].

Objeví se seznam kontextů NDS nebo jednotek serverů NetWare Bindery.
Pokud je vyžadováno ověření, objeví se přihlašovací obrazovka. Zadejte uživatelské jméno a heslo a stiskněte tlačítko [OK].

Vyberte kontext nebo jednotku obsahující požadovanou cílovou složku a stiskněte tlačítko [OK].

Objeví se seznam cílových složek.
Vyberte cílovou složku a stiskněte tlačítko [Použít].

Zobrazí se cesta k vybrané složce. Zkontrolujte, zda je cesta správná, a stiskněte tlačítko [OK].

Zobrazí se cíl. Zkontrolujte, zda je cíl správný, a stiskněte tlačítko [OK].

![]()
Jestliže po zadání cesty, jména uživatele nebo hesla změníte protokol, zobrazí se potvrzující zpráva.
Zobrazí se pouze složky, pro které máte oprávnění ke čtení.
V případě, že se jazyk použitý pro strom NDS nebo NetWare server liší od jazyku zařízení, mohou se názvy souborů na stromu NDS nebo na serveru NetWare zobrazit zkomoleně.
Pokud zvolený strom NDS nebo server NetWare požadují ověření, zobrazí se přihlašovací obrazovka. Zadejte uživatelské jméno a heslo pro připojení ke stromu NDS nebo serveru NetWare. Pokud se přihlašujete ke stromu NDS, zadejte uživatelské jméno a poté název kontextu obsahujícího objekt uživatele. Pokud je jméno quot;jméno" a název kontextu je "kontext", pak bude uživatelské jméno "jméno.kontext".
Přenos souboru může být neúspěšný, nemáte-li oprávnění k zápisu pro tuto složku nebo není-li na pevném disku dostatek místa.
Můžete zaregistrovat cestu k cílové složce v adresáři zařízení. Další informace naleznete v části "Registrace cesty k vybrané cílové složce v adresáři".