![]() ![]() | ![]() | ||
V této části je vysvětleno nastavení pro skenování více originálu v několika dávkách.
Pro naskenování originálů jako jednoho souboru vyberte [Dávka].
Pro skenování originálů individuálně s použitím ADF zvolte [SADF].
Pokud zvolíte možnost [Dávka], začne skenování ve chvíli, kdy umístíte originál a stisknete tlačítko [Start]. Po naskenování všech originálů stiskněte tlačítko [
]. Pokud jste zvolili možnost [Dávka], zařízení bude čekat dokud neumístíte další originály.
Pokud je zvoleno [SADF], začne skenování po umístění dalších originálů do ADF. Nastavte operaci, kterou bude zařízení vykonávat během čekání na další originály v položce [Čas čekání na další orig.: SADF] pod položkou [Funkce skeneru]. Podrobné informace o [Čas čekání na další orig.: SADF] naleznete v části "Nastavení snímání".
Stiskněte [Typ podávání originálu].
Zvolte položku [Dávka] nebo [SADF].

Stiskněte [OK].
![]()
Funkce [SADF] je k dispozci jen pokud byl na zařízení nainstalován ADF. Všimněte si, že v některých zemích je ADF doplňkovým vybavením a je třeba ho zakoupit samostatně.
Více podrobností o postupech naleznete v části "Skenování více stran originálu jako jeden soubor".
Vyberete-li [SADF], skenování bude zahájeno, jakmile vložíte další originály do ADF. V níže uvedených připadech musíte spustit skenování dalších originálů stisknutím [Start].
Po skenování dalších originálů s použitím expozičního skla
Po změně nastavení během čekání na další originály
Po otevření/zavření ADF