Koptekst overslaan
 

Meerdere pagina's van originelen als één bestand scannen

In deze paragraaf wordt de procedure uitgelegd voor het verzenden van meerdere originelen als een bestand met meerdere pagina's of het opslaan daarvan als één opgeslagen bestand.

Belangrijk

  • Om meerdere originelen als een bestand met meerdere pagina's te verzenden, selecteert u in [Verzend Bestandstype/naam], een bestand met meerdere pagina's als type. Zie "Het bestandstype opgeven" voor meer informatie over bestandstypen.

1Druk op [Originele invoertype].

2Selecteren [Batch] of [SADF].

Om originelen te scannen vanaf de glasplaat, selecteert u [Batch]. Om originelen te scannen via de ADF, selecteert u [SADF]. Zie "Batch, SADF" voor meer informatie over [Batch] en [SADF].

Schermafbeelding Bedieningspaneel

3Druk op [OK].

4Plaats de originelen.

5Geef instellingen op voor het verzenden per e-mail of via scan-to-folder, bezorgen of opslaan.

6Druk op [Start] om de originelen te scannen.

Als [Batch] is geselecteerd, plaatst u extra originelen en drukt u vervolgens op [Start].

Als [SADF] is geselecteerd, begint het scannen automatisch zodra u extra originelen plaatst.

Herhaal deze stap totdat alle originelen zijn gescand.

7Als alle originelen zijn gescand, drukt u op de toets [Hekje].

Opslaan of verzenden begint.

Opmerking

  • Als [Batch] is geselecteerd, kunnen originelen via de ADF worden gescand.

  • Bij het scannen van originelen via de glasplaat kan het apparaat, afhankelijk van de instellingen voor [Wachttijd voor volg. orig.: Glasplaat] onder [Scannereigensch.], wachten op extra originelen, zelfs als [Batch] niet is geselecteerd in [Originele invoertype]. Zie de Bedieningshandleiding Standaardinstellingen voor meer informatie over [Wachttijd voor volg. orig.: Glasplaat].

  • Als onder [Scannereigensch.] de optie [Stel wachttijd in] is ingesteld voor [Wachttijd voor volg. orig.: Glasplaat] of [Wachttijd voor volgend orig.: SADF], plaats dan extra originelen binnen de opgegeven tijd. Zodra het aftellen eindigt, wordt het verzenden op opslaan automatisch gestart. Om het verzenden of opslaan te starten voordat het aftellen is geëindigd, drukt u op de toets [Hekje]. Het aftellen wordt geannuleerd als de Scaninstellingen of andere instellingen in de tussentijd worden gewijzigd. Plaats extra originelen en druk vervolgens op [Start]. Het apparaat scant de originelen en het aftellen wordt hervat. Zie de Bedieningshandleiding Standaardinstellingen voor meer informatie over [Wachttijd voor volg. orig.: Glasplaat] en [Wachttijd voor volgend orig.: SADF].

  • Als [SADF] is geselecteerd, wordt het scannen vanaf de glasplaat ingeschakeld na het scannen via de ADF. In dat geval moet u op [Start] drukken om het scannen te starten.