Koptekst overslaan
 

E-mailmelding op verzoek

1Meld u aan in Web Image Monitor in de beheerdersmodus.

2Klik op [Configuratie] in het menugebied en klik vervolgens op [E-mailmelding op verzoek] in het gebied [Apparaatinstellingen].

Het dialoogvenster voor het maken van meldingsinstellingen verschijnt.

3Stel het volgende in:

  • Kolom Meldingonderwerp: voer een hoeveelheid tekst in die moet worden ingevoerd op de onderwerpregel van e-mails ter beantwoording.

  • Items in de kolom Meldingsbericht: u kunt dit naar wens instellen, bijvoorbeeld de plaats van het apparaat en de contactinformatie van de servicedienst.

  • Items in de kolom Toegang beperking voor informatie: kies of de toegang moet worden beperkt op basis van een bepaalde informatiecategorie.

  • Items in de kolom Te ontvangen E-mailadres-/Domeinnaaminstellingen: voer een e-mailadres in of een domeinnaam om informatie op te vragen via e-mail en om e-mail ter beantwoording te ontvangen.

4Klik op [OK].

5Klik op [Uitloggen].

6Sluit Web Image Monitor af.

Opmerking

  • Zie "Web Image Monitor gebruiken" voor verdere informatie over Web Image Monitor.

  • Voor meer informatie over de instellingen, zie het onderdeel Help van Web Image Monitor.