In deze paragraaf wordt de instellingsprocedure beschreven voor netwerkprinters in de NetWare-omgeving. In de NetWare-omgeving kunt u het apparaat aansluiten als een afdrukserver of externe printer.
![]()
IPv6 kan niet worden gebruikt voor deze functie.
Instelprocedure
Bij gebruik van het apparaat als afdrukserver
SmartDeviceMonitor for Admin installeren
De netwerkinterfacekaart instellen
Zet de printer uit en vervolgens weer aan.
Bij gebruik van het apparaat als printer op afstand
SmartDeviceMonitor for Admin installeren.
De netwerkinterfacekaart instellen
NetWare instellen.
De afdrukserver starten.
![]()
Bij deze procedure wordt aangenomen dat de omgeving al ervoor is gereed gemaakt dat de afdrukservice-instelling wordt gebruikt onder het normale NetWare.
De procedure wordt uiteengezet met behulp van de volgende voorbeeldinstellingen:
Naam bestandsserver ...CAREE
Naam afdrukserver ...PSERV
Naam printer ...R-PRN
Naam wachtrij ...R-QUEUE
SmartDeviceMonitor for Admin gebruiken
Als u het apparaat in een NetWare-omgeving wilt gebruiken, kunt u met behulp van SmartDeviceMonitor for Admin de NetWare-afdrukomgeving instellen.
Printerlijst in SmartDeviceMonitor for Admin
In SmartDeviceMonitor for Admin worden de printers vermeld die zijn aangesloten op het netwerk. Als u het apparaat dat u wilt configureren niet kunt vinden, drukt u de configuratiepagina af en kijkt u wat de naam van het apparaat is.
![]()
De NetWare Client van Novell is vereist om de afdrukomgeving in te stellen met behulp van SmartDeviceMonitor for Admin in de volgende omgevingen:
NDS modus in Windows 95/98/Me
NDS of Bindery modus in Windows 2000/XP, Windows NT 4.0
Zie "SmartDeviceMonitor for Admin installeren" voor nadere informatie over SmartDeviceMonitor for Admin.
Verwante onderwerpen
Instellen als een afdrukserver (NetWare 3.x)