A kezdőképernyőn nyomja meg a [Ny.munka] gombot.

A [
] vagy a [
] gombbal válassza ki a kinyomtatandó nyomtatási munkák típusát, majd nyomja meg a [Felhasználói azonosító] gombot.

Megjelenik a nyomtatóban tárolt fájlokhoz tartozó felhasználói azonosítók listája.
A [
] vagy a [
] gombbal válassza ki azt a felhasználói azonosítót, amelyhez tartozó fájlt ki akarja nyomtatni, majd nyomja meg az [Össz.ny.] gombot.

A megerősítést kérő képernyő jelenik meg.
Nyomja meg a [Nyomtatás] gombot.
A kiválasztott fájlokat kinyomtatja a készülék.
A nyomtatás megszakításához nyomja meg a [Kilépés] gombot.
![]()
A nyomtatás befejezése után a készülék törli a próbanyomtatási, a bizalmas nyomtatási és a tárolás nyomtatáshoz funkciókkal eltárolt fájlokat.
Ön nem választhat ki olyan nyomtatási munkát, amely nem a kiválasztott felhasználói azonosítóval lett eltárolva.
Ha több próbanyomtatási fájlt nyomtat anélkül, hogy megadná a példányszámot a megerősítést kérő képernyőn, akkor a számítógépen megadott legkisebb példányszámnál eggyel kevesebb példány fog vonatkozni minden kiválasztott dokumentumra. Ha a számítógépen a megadott példányszám "1", akkor a készülék egy példányt nyomtat minden dokumentumból.
Ha több tárolt nyomtatási fájlt nyomtat anélkül, hogy megadná a példányszámot a megerősítést kérő képernyőn, akkor a számítógépen megadott legkisebb példányszámnál eggyel kevesebb példány fog vonatkozni minden kiválasztott dokumentumra.
Ha a [Bizalmas ny. munkák] lehetőséget választja, akkor adja meg a megfelelő jelszót. Ha több jelszó van, akkor a készülék csak azokat a fájlokat nyomtatja ki, amelyekhez a megadott jelszó tartozik.
Ha tárolt nyomtatási fájlokat választ, és ezek némelyike jelszót igényel, akkor a nyomtató a megadott jelszónak megfelelő fájlokat és a jelszó nélküli fájlokat nyomtatja ki.
![]()
A nyomtatási munkák egyes típusainak nyomtatásáról lásd az alábbiakat: